Právnická forma roka 2013

NITSCHNEIDER & PARTNERS Právnickou firmou roka 2016

Naša kancelária NITSCHNEIDER & PARTNERS vyhrala Právnickú firmu roka 2016 pre oblasť Pracovné právo. Víťazstvo sme obhájili po minuloročnom triumfe a získali ho celkovo už tretí krát za obdobie ostatných štyroch rokov. Zároveň sme sa umiestnili na druhej priečke v kategórii Právo duševného vlastníctva, ako veľmi odporúčaná kancelária. Ocenenia boli odovzdávané v utorok 12. 04. 2016 na galavečeri v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Umiestnenie v tejto súťaži si veľmi ceníme, keďže počet zúčastnených kancelárií každoročne rastie. Obe ocenenia potvrdzujú naše dlhodobé zameranie na uvedené odvetvia a snahu o vedenie našich právnikov k detailnej znalosti predpisov v týchto oblastiach. Poďakovanie patrí predovšetkým našim klientom za dôveru, ktorú nám prejavujú. Aj naďalej sa budeme snažiť ju nesklamať a pracovať ešte tvrdšie.

Súťaž Právnická firma roka každoročne vyhlasuje vydavateľstvo EPRAVO Group v spolupráci s týždenníkom TREND. Jej cieľom je priniesť lokálnemu trhu orientáciu v kľúčových oblastiach práva. Víťazov jednotlivých kategórií vyberá vyše 100 externých hodnotiteľov, nezávislých od usporiadateľov súťaže.