Právnická forma roka 2013

Development

Poskytovali sme poradenstvo pri projekte bytovej výstavby 130 bytov v rezidenčnom komplexe Cubicon Gardens v Bratislave, pre významnú francúzsku developerskú skupinu pôsobiacu v krajinách strednej a východnej Európy, Hamilton Group.

Poskytovali sme poradenstvo pre českú developerskú spoločnosť Sekyra Group pri výstavbe rezidenčného centra CUBICON v Mlynskej doline v Bratislave, ktoré zahŕňa obchodné centrum Galéria Cubicon a bytový dom s vyše stovkou bytov.

Poskytovali sme poradenstvo pri renovácii a revitalizácii Bratislavskej cvernovej továrne, ktorá je historickou pamiatkou rozsiahleho výrobného komplexu zo začiatku 20. storočia, za účelom jej prestavby na jednotku občianskej vybavenosti s bytmi, obchodmi a ďalšími službami.

Poskytovali sme poradenstvo pri výstavbe administratívnej budovy v centre Bratislavy s 2 tisícami štvorcových metrov prenajímateľnej plochy, pre francúzskeho developera Hamilton Group.

Poskytovali sme poradenstvo pri plánovanej výstavbe dvadsaťštyri poschodového polyfunkčného objektu Starohorská v centre Bratislavy v lokalite pri Národnej banke Slovenska.

Poskytovali sme poradenstvo pri výstavbe shopping parku Arkadia v Trnave, ktorý na ploche šesť a pól tisíca štvorcových metrov ponúka značkové obchody, reštaurácie a ďalšie služby.

Poskytovali sme poradenstvo pri príprave projektu na výstavbu obchodného centra Arkádia v Prievidzi s prenajímateľnou plochou vyše 13 tisíc štvorcových metrov na dvoch nadzemných podlažia.

Poskytovali sme poradenstvo pri príprave projektu na výstavbu obchodného centra v Prešove, ktoré na zastavanej ploche 31 tisíc štvorcových metrov ponúka120 prenajímateľných priestorov pre maloobchod a potravinový supermarket.

Poskytovali sme poradenstvo pri výkupe pozemkov a príprave projektu na výstavbu obchodného centra v Seredi.

Poskytovali sme poradenstvo pri výstavbe novej vilovej štvrte na Čiernej vode pri Bratislave, ktorá zahŕňa takmer osemdesiat rodinných domov a bytový komplex vyše tridsiatich bytov s obchodnými priestormi.